Тagasiside

Ma tahan tänada

töö eest ja kliendile tõsise lähenemise eest.

J. Jonson Pärnamae

Pirita

Tellisime köögi ja jäime eriti rahul

Meiega tegeleti väga kaua, me vahetasime kõik mitu korda, mõtlesime ümber köögi värvi ja meie jaoks tehti mitu korda kõik ümber ja lõpuks me saavutasime just seda mida tahtsime. Väga hea, et on mitte ainult köögi paigaldamine, vaid ka sisetehnika paigaldus. Ühesõnaga probleemi meil polnud ja ma kindlasti soovitan kõikidele. Te olete väga tublid, edu teile.

Ande

Tellisin oma köögi aasta tagasi ja jäin tulemusega eriti rahul

Kogu selle aja jooksul pole kordagi kahetsenud oma valikust. Köök tuli välja suurepärane, meeldiv vaadata, pole siiani piisavalt nautinud oma mööblit. Tänu ettevõttele Krausköögid, eriti aga disainerile Kristiinale, oma tööle kohusetundlikku lähenemise eest.

Tiskre, Anna ja Aleksei

Kraus Köökidele ainult kiidusõnad

Kraus Köökidele ainult kiidusõnad, sest meil on pool maja nende mööbliga sisustatud. Kõik korras, kõik töötab, kõik rahul.

Tabasalu, Jõhvika tn. Alexander B.

Oleme köögiga väga rahul

Ei olnud ühtegi pretensiooni paigaldamise, materjalide ja
teenuse kohta! Tänan teid väga! Martin Tamm.

Jõhvika tn, Tabasalu

Tuttavad soovitasid Kraus Köögid

Me eriti kaua ei mõelnud, kuna remont hakkas juba vaikselt lõppema. Meile oli pakutud palju variante, kuigi me juba teadsime, mida tahame. Oli palju abi kappide ja tehnika lego-ga, kuna esmalt tundub see väga lihtne. Disaineri töö käigus oli palju muudatusi, sest tahtsime, et köök oleks maksimaalselt funktsionaalne. Lõpuks oleme tulemusega rahul, sest igal asjal on oma koht ja köögis kord.

Marika ja Martin

Soovitame! Muidugi me soovitame teid ka oma tuttavatele !

Tellida, teilt oli väga mugav, sest ei ole vaja üldse tulla kohale, see on mu eluviisiga super variant. Disaneri pakket on super teenus ! EDU!Parimate soovidega,

Gunnar K.

Meie lugu Kraus Köökidega

Algas siis kui märkasin FB-s, et köögifirmas on kampaania ja nad pakuvad tasuta disaineri teenust koos kohale minekuga. Minu jaoks see oli otsustav, sest mul ei olnud aimugi, mida ma oma pisikeses 2×2 köögis üldse võin panna, et see korralikult välja näeks. Peale Kristinaga suhtlemist ma sain aru, et ma olin aru saadud ja kõik minu julged soovid võib ellu viia ka. Mulle oli seletatud miks ja kuidas võib tehnikat paigutada, miks ühel kapil oleks selline uks parem kui teine jne Mul tundus, et ma ise üks hetk sain köögimeistriks. Lubatud ajal paigaldatud köök ei lõpetanud meie lood, sest ma tahan nüüd oma pisikesse vannituppa tellida kappi ka!

Katerina

Köögimööbli kohta tagasiside

3.09.2018 sai tellitud köögimööbel Kraus Köökidelt. Mööbel sai valmis ning paigaldatud tähtajaks ehk oktoobri 2018 lõpuks.Peale paigaldust hiljem veel käidi ning reguleeriti ka hinged jne edasi ilusti üle.Ka kõikidele küsimustele saime jooksvalt vastused ning lahendused.Mööbel sai selline nagu oli meie ootus.Jäime teeninduse ning paigalduskvaliteediga igati rahule, soovitame ka teistele huvilistele tellida köögimööbel Kraus Köökidelt.

Tänudega,Maige ja Peeter

Oleme väga tänulikud

et tulite meile vastu ja tegite kööki kiiremas korras, ja et see ei mõjutanud kvaliteeti. Siiamaani me oleme kõigega rahul ja midagi ette heita ei ole, vist sellest, et ise käisite kõike üle kontrollimas.

Jana